King Viktor ft. Eosine – Soon Enough
(Nieuwste Hits) – King Viktor is terug met een nieuwe single. Het project van Tom Stokx, gitarist bij The Haunted Youth, en Arno De Ros brengt ‘Soon Enough’ uit.
De single volgt op het eerder verschenen ‘Riptide‘ en laat een zachtere, dromerige kant van de band horen. Dit keer krijgen ze vocale ondersteuning van Elena Lacroix, frontvrouw van de band Eosine.
Dreampop met een persoonlijke lading
‘Soon Enough’ is een sfeervolle dreampoptrack met invloeden van Slowdive en Beach House. De single is een reflectie op verlies en de troost die liefde kan bieden. Stokx schreef de tekst over zijn vader, die hij op jonge leeftijd verloor. Het nummer zweeft op een mix van gelaagde gitaren en subtiele elektronica, terwijl de harmonieuze zang van Stokx en Lacroix voor extra diepte zorgt.
King Vintor en Eosine
De combinatie van King Viktor en Eosine werkt uitstekend. Lacroix, die met haar band onder andere optreedt in Het Depot en op We Are Open in Trix, voegt een melancholische gelaagdheid toe. Haar stem past perfect bij de dromerige sound van King Viktor en versterkt het emotionele karakter van de track.
Een rustgevende nieuwe richting
Met ‘Soon Enough’ bewandelt King Viktor een iets rustiger pad dan voorheen. Waar ‘Riptide’ nog een dynamische energie had, is deze nieuwe single een ingetogen, zweverige ervaring. De track bouwt langzaam op en schakelt pas in de slotfase een tandje bij. De combinatie van reverb-gedrenkte gitaren en subtiele synths creëert een meeslepende luisterervaring.